Vánoční besídka pro seniory se vydařila
Letos jsem je bohužel nestihl a přišel až v „plném proudu“. Od 16 hodin totiž následovalo vystoupení harmonikáře Ondřeje Zlevora. Většina seniorů si zazpívala při jeho bezvadném vystoupení. A tak si všichni přišli na své. Veliké díky patří členkám sboru pro občanské záležitosti, které besídku připravily od začátku do konce.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
28. 12. 2025 22:13
Datum poslední aktualizace:
28. 12. 2025 22:39
Autor:
Michal Rezler
