foto
V letošním roce bude otevřena od 23. března 2026.
Pravidelný sobotní provoz areálu technických služeb za nádražím bude letos zahájen v sobotu 28. března 2026.
Diakonie Broumov oznamuje, že je sběr šatstva do odvolání pozastaven. Pravděpodobně až do jara. Musí se nejdříve zpracovat nashromážděných asi sto tun materiálu.
Leták na aktuální téma.
Směsný komunální odpad je svážen v čtrnáctidenním cyklu vždy ve čtvrtek. V některých místních částech obce v sudé týdny, v jiných v liché týdny - viz níže.